Telefon  +48 18 262 44 92

Telefon  +48 509 244 599

Unia Europejska

Kariera

Nasza firma dynamicznie się rozwija – stale poszerzamy zakres naszej działalności oraz wzbogacamy zaplecze techniczne. Właśnie dlatego potrzebujemy doświadczonych pracowników do wykonywania prac budowlano-inżynieryjnych. Jeżeli chciałbyś więc dołączyć do naszego zespołu w PRI BUDEX Sp. z o.o. i spróbować swoich sił, to gorąco zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie. Wszelkie niezbędne szczegóły znajdziesz poniżej.

Kariera

Miejsce pracy: woj. małopolskie, śląskie, podkarpackie

Zakres obowiązków:

  • obsługa żurawia samojezdnego Liebherr przy pracach głównie związanych z budową obiektów mostowych,
  • wykonywanie prac przygotowawczych do obsługi sprzętu dźwigowego,
  • dbałość o powierzony sprzęt,
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych (UDT II Ż, zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi urządzeń transportu bliskiego),
  • prawo jazdy kat. C,
  • doświadczenie w pracy jako operator żurawia,
  • kultura osobista, sumienność przy wykonywaniu powierzonych prac,
  • gotowość do pracy w delegacji.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dojazdy do pracy z siedziby firmy na budowę, posiłki,
  • podstawowe środki ochrony indywidualnej (ubranie robocze, kask itp.),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

W temacie e-mail: Oferta pracy

Miejsce pracy: woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie

Opis stanowiska:

  • prace ogólnobudowlane związane z budową obiektów inżynieryjnych,
  • roboty zbrojarskie,
  • roboty ciesielskie, montaż szalunków systemowych i tradycyjnych,
  • praca powyżej 3m,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy, przy wykonywaniu robót żelbetowych na obiektach mostowych,
  • dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt,
  • umiejętność obsługi narzędzi elektrycznych i spalinowych,
  • mile widziane kursy i uprawnienia zawodowe (uprawnienia spawalnicze, kursy na hakowego itp.)
  • gotowość pracy w delegacji.

  • organizacja i nadzór nad robotami budowlanymi,
  • współpraca z Kierownikiem Budowy, Robót,
  • analiza dokumentacji projektowej i technologicznej,
  • udział w odbiorach robót,
  • sporządzanie i archiwizacja dokumentacji budowy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo,

mile widziana specjalność mostowa,

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • znajomość programu AutoCad i pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

  • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień w specjalności mostowej.

W temacie e-mail: Oferta pracy – Inżynier budowy